Co nabízím

 

Pracuji jako OSVČ v oblasti regeneračních a rekondičních služeb.

 

Nabízím Vám kvalifikovanou péči, podloženou vysokoškolským studiem, praktickými zkušenostmi i mnoha doplňujícími kursy 

 

Možnost komunikace v následujících jazycích

            česky

            rusky

            anglicky

            francouzsky

 

Vzhledem ke skutečnosti, že pracuji samostatně, je součástí ošetření i důkladné vyšetření pohybového aparátu a seznámení se s vaší anamnézou. Použité techniky a délka ošetření se odvíjejí od vašeho aktuálního zdravotního stavu - je tedy vhodné mě pravdivě a co nejdůkladněji o svém zdravotním stavu informovat. (Pokud máte předchozí výsledky lékařských vyšetření, je rozumné je přinést s sebou.)

 

Výběr technik záleží na vašem stavu, na reakci vašeho organismu, nebo na dohodě (pokud máte zájem vyzkoušet nějakou specifickou techniku a Váš zdravotní stav (dle Vámi poskytnutých informací) to dovoluje, je to mož).

 

Kromě terapeutické práce se věnuji i výuce některých technik, které sama používám (Reflexní terapie metodou T.A.Bowena označovaná často jako "Terapie Bowen"  a "Celotělová masáž se zaměřením na lymfatické cesty", neboli manuální lymfodrenáž).

 

Do budoucnosti připravuji skupinové zdravotně-kondiční cvičení (s míčem a s využitím SM systému). Ráda bych také pokračovala s výukou aikida pro děti s motorickým či psychosomatickým omezením - pokud se mi podaří nalézt možnost, jak toto zorganizovat.

 

Nabízím vám své zkušenosti s různými fyzioterapeutickými metodami. Pro každého se najde vhodný typ ošetření - věk klientů není nijak omezen.

Samozřejmě vlastním potřebná oprávnění k výkonu používaných technik, ctím hygienické předpisy a dbám na diskrétnost.

 

Najdete u mě vstřícný přístup respektující Vaše jedinečné požadavky a potřeby. Svým klientům naslouchám a vždy se snažím vyhovět individuálním požadavkům.

V případě jakýchkoli dotazů mě neváhejte kontaktovat.

 

Další informace najdete na Nabídka služeb a na stránkách věnovaných přímo jednotlivým technikám.